O nas

Firma WLR Training Group powstała z inicjatywy grupy ekspertów specjalizujących się w organizacji, promocji i sprzedaży konferencji:

  • Finansowych

  • Prawnych

  • Marketingowych

Osoby odpowiedzialne za kompleksową organizację konferencji posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Innowacyjne pomysły, przejawiające się w organizowanych przez nas konferencjach, powstały w wyniku długoletnich obserwacji polskiego i międzynarodowego rynku treningów biznesowych.

Polityka organizowania konferencji opiera się na bliskiej współpracy z uczestnikami, którzy kształtują zakres merytoryczny naszych treningów.

Ogromny bagaż doświadczeń, który posiadamy w kontaktach i współpracy z najlepszymi prelegentami w swoich dziedzinach, zapewnia najwyższy poziom merytoryczny organizowanych przez nas konferencji.

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie rzetelnej obsługi klienta podczas naszych konferencji, gdzie dbałość o szczegóły oraz nasza elastyczność jest zawsze powodem do zadowolenia naszych uczestników.

Usługi świadczone na najwyższym poziomie oraz chęć budowania relacji z klientami motywują nas do jeszcze efektywniejszego działania i czynią z nas godnego partnera do długoterminowej, owocnej współpracy zarówno dla naszych uczestników jaki i prelegentów.